Микола Кальченко: Херсонщині потрібні нові проекти розвитку

З пропозицією до керівництва Херсонщини започаткувати обласний конкурс наукових проектів розвитку регіону виступив депутат Горностаївської районної ради Микола Кальченко, який обґрунтував своє бачення такого конкурсу:

"В умовах коли рівень економічного зростання держави знаходиться на низькому рівні, збільшуються витрати на оборону та підтримку соціальних стандартів, як ніколи потрібно збільшувати фінансування освіти та науки, інновацій. Науковці які останнім часом змушенні виїжджати за кордон, у пошуках кращих заробітків, повинні мати можливість працювати на своїй рідній Херсонщині, та вирішувати її нагальні питання.

На жаль, бюрократичний апарат держави не завжди може вчасно та правильно зреагувати на виклики, з якими кожного дня зустрічаються представники місцевого самоврядування.

Саме тому назріла гостра необхідність започаткування окремого обласного Конкурсу наукових робіт. Метою конкурсу має бути практична допомога у вирішенні актуальних питань, які кожного дня намагаються вирішити територіальні громади Херсонської області або представники бізнесу. В кінцевому підсумку це повинно зменшити витратну або збільшити дохідну частину бюджету певної громади.

Тому, звертаюсь до науковців Херсонщини, представників місцевого самоврядування всіх рівнів, бізнесу із закликом надати свої пропозиції щодо проведення на Херсонщині обласного конкурсу наукових проектів розвитку регіону, та разом з представниками обласної влади об'єднатися навколо цієї ідеї". - вважає депутат Горностаївської районної ради, кандидат економічних наук Микола КАЛЬЧЕНКО.