Гордєєв сподівається, що Херсонщина зацікавить канадських інвесторів

Про це вчора, 23 жовтня, заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, який у складі урядової делегації, взяв участь у першому канадсько-українському інвестиційному форумі CUTIS Investment Roadshow у м.Торонто (Канада), на якому було презентовано можливості розвитку Херсонського морського торгового порту.

З нагоди річниці Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA) понад 150 учасників, серед яких представники бізнесу та державного сектору обох країн, зібралися на Форум для ознайомлення з інвестпроектами та обміну досвідом.

Зокрема, у ході заходу 20 українських компаній представлять свої проекти у сферах інфраструктури, природних ресурсів, сільського господарства та інформаційно-комунікаційних технологій на загальну суму інвестицій близько 1,5 млрд дол. США.

Також присутні високо оцінили проміжні результати співпраці України та Канади і висловили зацікавлення у поглибленні партнерства.

«Сподіваюся, що Херсонщина також зацікавить канадських інвесторів реалізовувати проекти щодо розвитку інфраструктури та морських портів», - зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій ГОРДЄЄВ.