Херсонська обласна служба зайнятості взяла участь у вуличній акції

18 жовтня в рамках інформаційної кампанії Мінсоцполітики спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні в усіх областях України проходить всесвітня щорічна вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу».

Основна мета - роз'яснення громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основних форм та способів втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

Херсонська обласна служба зайнятості активно долучилася до цього заходу. Представники кожного центру взяли участь у ході у свої місті.

Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, що проходить вже п'ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

До відома:

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

18 жовтня – День, що оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року.

Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Херсонський обласний центр зайнятості