Херсонській медицині допомагають доброчинці

Херсонській медицині допомагають доброчинці

Однією з гострих проблем в Україні, зокрема, у Херсонській області залишається підвищена кількість людей, хворих на туберкульоз.

Ця нагальна проблема потребує негайного втручання не тільки з боку держави, але й з боку депутатів, підприємців, громадських активістів. Так, депутат обласної ради, лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков відвідав разом з фахівцями Українсько-датської Спілки «Збережи Україну!» та Фонду «Мангуст» херсонську протитуберкульозну лікарню.

Завдяки датським партнерам, є можливість поліпшити стан здоров'я хворих на туберкульоз громадян Херсонщини. Справа в тому, що захворюваність пов'язана в багатьох випадках зі значним ослабленням імунітету організму людини, який найчастіше знижується через вживання поганих та неякісних продуктів, бідних на корисні речовини. Друзі з Данії, Фонд «Мангуст» та Юрій Рожков передали лікарні 700 кг м'ясних консервів для повноцінного харчування її пацієнтів.

Юрій Рожков акцентував в інтерв'ю: «Ми повинні вжити всіх заходів, щоб надати якісне лікування нашим громадянам, бо вилікувавши якнайбільше людей, ми робимо українську націю здоровою!»

Крім того, разом з представниками Українсько-Датської Спілки «Збережи Україну!» та Фондом «Мангуст», депутат Херсонської обласної ради, лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков завітав до міського пологового будинку №1.

Шановні гості передали в дар спеціальне медичне обладнання. Це багатофункціональні ліжка, які можуть регулювати положення вагітної жінки під час перебування в палаті на збереженні. Також були подаровані найсучасніший автоматичний пологовий стіл та медичні інструменти, що вкрай необхідні сьогодні пологовому будинку.

Юрій Рожков підкреслив: «Мені дуже приємно долучитися разом з датськими друзями до цієї шляхетної справи – допомоги херсонським майбутнім мамам та облаштуванні гарних умов для народження маленьких та здорових громадян України!»

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова