Хочеш подарунок? Візьми кредит!

Ледь не щодня з'являються нові фінансові установи – альтернативи банкам. Вони пропонують «швидкі гроші» - невеличкі суми на короткий термін. Але з дуже високими відсотками.

І щоб «заманити» до себе клієнтів, йдуть на багато хитрощів. Наприклад, влаштовують акції. Колись пропонували кошти під заставу болгарок і перфораторів.

А тепер у фінансові тенета заманюють...подарунками (на фото).

І суми пропонують немаленькі – дають аж 50 тисяч гривень. І телевізор у подарунок обіцяють кожному, хто скористається такою пропозицією.

До речі, за даними Нацбанку українці стали утричі менше користуватись кредитами. Особливо, на авто, житло і відкриття власного бізнесу.

Проте є бум на так звані «теплі кредити». У Держенергоефективності оцінили середній портрет домовласника і представника ОСББ, які беруть "теплі кредити" для утеплення будинків і заміни вікон.

Так, власники будинків частіше позичають у Сумській (25 956 кредитів), Київської (22 419) та Львівській (22 246) областях. А рідше договори оформляються в Луганській (6040), Миколаївській (6494) і Херсонській (7180).

При цьому в 2018-му середній чек "теплого кредиту" для індивідуальних будинків склав 30 тис. грн.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора