Кінофестиваль “Молодість” приїде до Каховки

П'ять нових українських фільмів на великому екрані будуть показані в рамках "Днів українського кіно" у Каховці.

Ініціаторами цього проекту виступили Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" і Міністерство інформаційної політики України. Покази відбудуться у міському палаці культури "Меліоратор" з 7 по 11 листопада і будуть абсолютно безоплатними для всіх глядачів.

У рамках міні-фестивалю каховчани побачать мультфільм "Викрадена принцеса", а також ігрові фільми "Сторожова застава", "Кіборги", "Дякую" і "Чужа молитва". Частину з них особисто представлять режисери, актори та інші члени знімальних груп. А деякі покази супроводжуватимуть дискусії з творцями фільмів.

Співорганізатором заходу виступає Каховська міськрада, яка виділила на ці цілі 17 тис. грн. на позачерговій сесії міськради 16 жовтня. Вони підуть на забезпечення проживання гостей кінопоказів.

Перший мандрівний фестиваль "Молодості" відбувся в грудні минулого року у Верховині Івано-Франківської області. Туди організаторам довелося привозити всю необхідну апаратуру спеціально з Києва.

Такий формат кінопоказів сподобався всім, тож представники МКФ "Молодість" вирішили продовжити таку традицію. Місцем проведення тижнів українського кіно вони обирають міста, в яких нема діючих кінотеатрів.

Нагадаємо, що газета "Новий день" багато років поспіль висвітлювала події МКФ "Молодість". З 2018 року термін проведення фестивалю перенесли з жовтня на кінець травня.

Олег БАТУРІН
"Новий День"