У Бериславському районі Херсонщини призначили вибори

У Бериславському районі Херсонщини призначили вибори

23 грудня відбудуться перші місцеві вибори у двох об'єднаних територіальних громадах Херсонщини.

Милівська і Шляхівська сільські ОТГ отримали можливість готуватися до перших виборів у своїх громадах. Відповідне рішення прийняла на своєму черговому засіданні 12 жовтня Центральна виборча комісія України.

Загалом на 23 грудня 2018 року вона призначила перші місцеві вибори у 125 об'єднаних територіальних громадах. Найбільше їх відбудеться у Черкаській і Миколаївській областях — 27 і 12 відповідно.

В Херсонській області ЦВК призначила вибори лише в двох нових ОТГ Бериславського району: Милівській ОТГ, куди входять села Милове, Суханове, Червоний Яр, Качкарівка і Саблуківка та Шляхівській ОТГ, до якого входять Шляхове, Раківка, Новосілка, Першотравневе, Тараса Шевченка, Урожайне і Томарине. Сам виборчий процес перших виборів депутатів обох сільських рад і сільських голів стартуватиме 3 листопада.

Водночас ЦВК вкотре відмовилась призначати перші вибори в одній з перших об'єднаних громад, створених на території Херсонської області — Таврійської ОТГ Новокаховської міськради, попри наявність усіх необхідних погоджень і законних підстав.

Пікантності цій ситуації додає те, що на початку жовтня Нова Каховка завершила процес створення власної міської ОТГ, до складу якої увійшли місто Нова Каховка і населені пункти колишньої Дніпрянської селищної ради. А Таврійськ знову опинився за бортом децентралізаційної реформи, причому, не з власної вини.

Олег БАТУРІН
"Новий День"