Андрій Гордєєв: Ми перевіряємо кожну копійку, яка йде на мостоперехід у Херсоні

Андрій Гордєєв: Ми перевіряємо кожну копійку, яка йде на мостоперехід у Херсоні

З такими словами виступив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час ХХ сесії обласної ради VII скликання, яка відбулася сьогодні, 12 жовтня.

«Щоб не було сумнівів щодо бюджетних коштів, які витрачаються на будівництво даного об'єкту, я дав доручення правоохоронним органам, щоб кожен акт виконаних робіт, який надходить в казначейство, перевірявся через державний аудит у межах кримінального провадження.

Ми перевіряємо кожну бюджетну копійку, яка йде на мостоперехід», - наголосив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Під час сесії в.о.директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА Олександр Руснак прозвітував депутатам обласної ради про стан будівництва мостопереходу.

Він повідомив, що в 2018 році на реалізацію проекту передбачено 132,5 млн. грн. На теперішній час отримано фінансування в сумі 118,9 млн. грн, з них виконано робіт на суму 50,5 млн. грн.

Крім того, для прискорення будівництва шляхопроводу розроблено окремо проектну документацію на переукладання з винесенням із зони будівництва мостового переходу каналізаційного трубопроводу та укладання водопроводу.

Триває капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі в районі вулиці Паровозної у м. Херсоні. Для завершення даних робіт у 2018 році наявне фінансування в сумі 201,9 тис. грн.

Елеонора ГУСЬКОВА