Відбулася сесія Олешківської районної ради

Сьогодні, 12 жовтня, відбулась 35-те пленарне сесійне засідання Олешківської районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів сесію голова райради Павло Потоцький.

У роботі засідання взяли участь керівники правоохоронних органів, районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, сільські голови, представники громадськості та преси.

З метою розв'язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийняті зміни до ряду районних програм, раніше прийнятих рішень, затверджена мережа закладів культури Олешківського району.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема, внесено зміни до Статутів, положення діяльності деяких комунальних установ. Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

Голова районної ради Павло Потоцький подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зобов'язав виконавчу владу протягом трьох днів відкоригувати відповідні проекти рішень та подати на підпис очільнику депутатського корпусу, адже прийняті нормативні акти спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в районі.

За матеріалами Олешківської районної ради