Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/020813_12.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Дуже непрозорі вікна

Дуже непрозорі вікна

Дуже непрозорі вікна

Працівники Каховського райвідділу міліції встановили особу чоловіка, на рахунку якого 10 фактів так званих "віконних" шахрайств.

В останні кілька місяців до районного відділу надходили заяви від жителів Каховського району. Люди скаржилися, що їх ошукав майстер з виготовлення та встановлення металопластикових вікон. Потерпілі показали оголошення, за якими зверталися до шахрая. Зловмисника усі описали як охайно одягнутого і ввічливого чоловіка, котрий одразу ж викликав довіру. Та головним аргументом співпраці з ним було ось що. За виготовлення металопластикових вікон шахрай просив ціну значно нижчу, ніж ринкова. З усіма клієнтами він укладав угоди і брав 100% передоплату. Та коли наставав час встановлення вікон, телефон шахрая не відповідав. Загалом, потерпілі віддали зловмиснику близько 50 тисяч гривень. Міціонери встановили особу підозрюваного. Ним виявився 36-річний житель Криму. Оперативники з'ясували, що після злочинів на Херсонщині, зловмисник поїхав до Миколаєва та продовжив ошукувати громадян сусіднього міста. Саме у Миколаєві каховські оперативники і затримали "віконних справ" майстра.

Уже доведена його причетність до 10 фактів шахрайств. Йому загрожує позбавлення волі на строк від З до 8 років, повідомляє сайт Управління МВС.

Вгору №31(566) 01.08.2013