Юрій Рожков: Робити добрі справи – моє життєве кредо

Юрій Рожков: Робити добрі справи – моє життєве кредо

На цьому лідер Громадської платформи «Добро переможе» наголосив на відкритті святкового заходу «А у нас во дворе» в Таврійському мікрорайоні Херсона.

Представники мешканців будинків з ОССБ «Велика Сімка» колективно подякували Громадській платформі «Добро переможе» та її лідеру Юрію Рожкову за те, що вони навели лад поблизу їх помешкань.

Голова об'єднання «Велика Сімка» Тетяна Якименко, так висловилась щодо проведеної Громадською платформою роботи: «Ми дуже вдячні Юрію Рожкову за те, що він упорядкував нашу територію. Люди задоволені. Наприклад, ті, хто хотів, щоб були встановлені лавочки, отримали повністю обладнане та гарне місце для відпочинку».

Важливим підсумком взаємодії між Громадською платформою «Добро переможе» та «Великою Сімкою» стало підписання меморандуму про співпрацю, зміст діяльності якого включає в себе не тільки благоустрій, але й багато інших актуальних питань.

Зокрема, Юрієм Рожковим поставлена висока мета – загальне підвищення якісного рівня життя херсонців, у якому побутові умови проживання відіграють одну з головних ролей. Херсонські ОСББ вже довели, що готові до співпраці та виконання великих завдань!

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова