Земля на Херсонщині — у власність ОТГ

На Херсонщині триває передача земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність об'єднаних територіальних громад.


— Нинішнього року 2075 земельних ділянок загальною площею понад 45 тисячі гектарів уже отримали у комунальну власність 17 об'єднаних територіальних громад, створених у Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Голопристанському, Горностаївському, Каланчацькому, Каховському, Олешківському та Чаплинському районах, — повідомила Наталія Гаврилюк, завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру в Херсонській області.

Днями документи про передачу земель підписали голови ще семи сільських та селищних ОТГ: Бехтерської Голопристанського району, Виноградівської та Ювілейненської Олешківського району, Любимівської на території Каховського та Горностаївського районів, Іванівської, Каланчацької та Чаплинської. Загальна площа переданих їм 2201 земельних ділянок склала понад 35,5 тис. га.

— Нагадаю, що 31 січня 2018 року уряд схвалив рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві, — уточнила Наталія Гаврилюк.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"