Нардеп Співаковський не ділить виборців на «своїх» чи «чужих»

Нардеп Співаковський не ділить виборців на «своїх» чи «чужих»

Народний депутат Олександр Співаковський на цьому тижні провів особистий прийом громадян, на якому всі херсонці мали змогу поділитися своїми турботами і проблемами.

Здебільшого це питання, вирішення яких дійсно потребує сприяння народного депутата.

Як от, наприклад, проблема, що виникла у ЗОШ №16 з добудовою корпусу, де мають розміститися харчоблок, бібліотека та медпункт. Директорка школи була сьогодні у мене на прийомі.

Кошти на будівництво були виділені з міського бюджету, але їх банально не вистачило. І школярі змушені вже третій рік харчуватися у пристосованому приміщенні, що викликає абсолютно справедливе обурення батьків.

А будівля, на яку громада вже витратила 2 млн. гривень, стоїть недобудованою посеред шкільного подвір'я без жодних перспектив.

Аби зрушити цей «воз», потрібні кошти. З цією проблемою будемо, скоріш за все, звертатися за допомогою до держави. Але й міська влада, думаю, повинна долучитися. Бо що може бути для громади важливішим ніж питання, що стосуються дітей?

Загалом проблематика, з якою звертаються до мене люди, більш-менш «стабільна». Пенсії, субсидії, різноманітні комунальні проблеми, юридичні консультації тощо. Сьогодні ці питання також були.

Та звернув увагу, що останнім часом почала розширюватися «географія». Представники кількох ОТГ з районів області звернулися за допомогою у вирішенні земельних питань. Освітяни стикнулися з дефіцитом підручників — теж просять допомоги.

Нововоронцовська громада просить посприяти у відкритті ліцею, який би став потужним освітнім центром для всього району...

Ніколи і нікого не ділив на «своїх» чи «чужих». Раз люди вже звернулися за допомогою, то яка різниця, в якому окрузі вони мешкають, чи не так?

Тому разом із командою будемо намагатися вирішити і ці проблеми, і решту інших, - запевнив народний депутат Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.