Фіскали Херсонщини укріплюють свої ряди

Вчора, в актовій залі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся конкурс на заміщення 10 вакантних посад державної служби категорії «Б» (керівників та заступників структурних підрозділів).

Участь у конкурсі приймали 16 державних службовців установи, які вирішили спробувати свої можливості на керівних посадах фіскальної служби області.

Претенденти мали можливість ознайомитися з умовами проведення конкурсу та підготуватися до конкурсного відбору відповідно до переліку тестових питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та спеціального законодавства. Сам іспит складався з трьох етапів: тестування на знання законодавства України, розв'язання ситуаційних завдань та індивідуальної співбесіди з конкурсантами.

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі будуть оприлюднені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби та на субсайті фіскальної служби області відповідно до вимог чинного законодавства.

Наразі оголошено конкурс на заміщення 17 вакантних посад державної служби категорії «В», який буде проведено 03.10.2018 у Головному управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. З детальною інформацією щодо проведення конкурсу можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС області за електронним посиланням

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі