До 15 вересня має бути погашена заборгованість по виплаті заробітної плати на комунальних підприємствах Херсонщини

Таке завдання поставив перед усіма комунальними підприємствами – боржниками по виплаті зарабітної плати Херсонської області голова облдержадміністрації Микола Костяк.

Заборгованість із виплати заробітної плати на комунальних підприємствах, залишається однією з проблем, яка має місце в житлово-комунальній сфері країни.

Цьому питанню було приділено велику увагу на виїзному засіданні колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке відбулось у місті Донецьку під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника.

Як стало відомо, станом на 01 січня 2013 року обсяг заборгованості по країні становив – 23,1 млн. грн., а на 01 червня – 16,3 млн. грн.

В список боржників потрапили і два херсонські підприємства КП «Таврійський» та КП «Дніпровський – ХБК». Обсяг заборгованості на цих підприємствах складає 173,6 тис. грн. та 253,2 тис. грн. відповідно.

«Таке ганебне явище, як заборгованість по заробітній платі на комунальних підприємствах до початку опалювального періоду поточного року має бути повністю вирішене», - зазначив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net