Питання працевлаштування обговорили в Білозерському районі Херсонщини

Питання працевлаштування обговорили в Білозерському районі Херсонщини

У вівторок, 25 вересня, заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш, начальник відділу організації профнавчання Людмила Шорскіна і директор Білозерської районної філії ХОЦЗ Олена Розсуждай зустрілись з головою Станіславської сільської ради Станіславського ОТГ Володимиром Желуденко для обговорення питань зі співпраці.

Голова сільської ради розповів про перспективні плани розвитку села, серед яких розвиток зеленого туризму, про проведену роботу із залучення інвестиційних проектів, про заходи щодо легалізації робочих місць тощо.

Керівники обговорили спільні методи співпраці в напрямку реалізації активних програм сприяння зайнятості населення, зокрема, можливості служби зайнятості в напрямку професійного навчання, у т.ч. з підготовки спеціалістів з проектного менеджменту на курсі «Управління проектами» на базі Херсонського національного технічного університету. Також відмітили особливу важливість проведення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Далі керівники відвідали швейне підприємство «Анелес» і поспілкувались з його засновницею Оленою Скворцовою. Обговорили можливості служби зайнятості в напрямку підтримки в розвитку підприємства, зокрема, надання роботодавцю компенсації єдиного соціального внеску.

Наприкінці виїзної зустрічі голова Станіславської сільської ради Володимир Желуденко презентував місцеві природні можливості для розвитку зеленого туризму.

Херсонський обласний центр зайнятості