Населення Херсонщини заборгувало підприємствам за надані житлово-комунальні послуги більше 150 млн. грн.

Проаналізувавши діяльність підприємств житлово-комунальної галузі країни стало відомо, що майже на 190 млн. грн. погіршився стан з виплати дебіторської заборгованості підприємств галузі.

На 1 червня 2013 року, загалом по державі вона складає 13,4 млрд. грн.

Про це йшлося на виїзному засіданні колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке відбулось у місті Донецьку під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула та Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника

Варто зазначити, що з вказаної суми, населення заборгувало 9093,7 млн. грн. Лише по Херсонській області, борг населення за використанні житлові послуги складає 151 млн. грн.

«Зрозуміло, що підприємства не можуть працювати ефективно, та надавати якісні послуги, постійно недоотримуючи необхідні кошти. В цьому випадку вони або не зможуть своєчасно виплачувати працівникам заробітну плату, або будуть надавати неякісні послуги», - зазначає начальник управляння ЖКГ облдержадміністрації Альона Ротова.

Варто зазначити, що Херсонщина має самі низькі тарифи по державі, які не переглядалися з 2008 року (зокрема по наданню послуг по утриманню житла у м. Херсоні).

«Населення сплачує за житлово-комунальні послуги як мінімум на третину менше ніж потрібно для забезпечення нормального функціонування галузі, при цьому попит на якісні послуги лише зростає», - зазначає Альона Іллівна.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net