Каховський міськрайонний центр зайнятості у співпраці з Любимівською ОТГ

Каховський міськрайонний центр зайнятості у співпраці з Любимівською ОТГ

Налагодження та розширення співпраці з об'єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Херсонської обласної служби зайнятості.

У вівторок, 25 вересня, відбулася робоча зустріч директора Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксани Радченко та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Інни Дорошенко з головою Любимівської об'єднаної територіальної громади Сергієм Коноваловим.

Керівники обговорили питання якісної співпраці між службою зайнятості та громадою, сприяння розвитку малого підприємництва в громаді, залучення широкого кола населення та роботодавців до отримання соціальних послуг служби зайнятості на території громади, організації громадських робіт.

Під час зустрічі були обумовлені шляхи співпраці щодо спільних дій з питань розширення видів громадських робіт. Зокрема, директор центру зайнятості запропонувала переорієнтувати громадські роботи до соціальної сфери.

Наприклад, надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, осіб похилого віку або тимчасово непрацездатних, надання допомоги учасникам АТО та сім'ям загиблих, які проживають на території громади.

Херсонський обласний центр зайнятості