Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/300713_23_1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 179
Херсонці не поспішають укладати договори

Херсонці не поспішають укладати договори

Херсонці не поспішають укладати договори

За програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов», в Україні, за рахунок загального фонду державного бюджету передбачені призначення в обсязі 300 млн. грн.

Загалом по державі, на 01 січня 2013 року на квартирному обліку перебувають 1 021 708 осіб. Усі ці люди можуть бути потенційними учасниками програми.

Про йшлося під час виїзного засідання колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке відбулось у місті Донецьку. У роботі засідання взяли участь Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.

Згідно наведеної на засіданні таблиці Херсонська область за перше півріччя 2013 року знаходитися на останньому місці по Україні за кількістю укладених договорів (табл. №1) по цій програмі.

Судячи з даної таблиці можно стверджувати, що програми працюють по всій країні, а для того, щоб вони на повну потужність запрацювали і в Херсонській області голова Херсонської облдержадміністрації поставив підлеглим чітке завдання: за пів року посилити роботу в даному напрямку з населенням, банківськими установами, місцевими органами виконавчої влади, розробити на місцях план дій по успішній реалізації даної програми та забезпечити до кінця поточного року належне її виконання.