Мангер: Ми будемо разом працювати на розвиток Херсонської області та нашої держави

В цьому сьогодні, 21 вересня з трибуни ХІ Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який розпочався у Києві, запевнив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер:

За всю історію проведення «Таврійські горизонти» вперше проходять в столиці, аби залучити якомога більше потенційних інвесторів. І це вдалося! Цьогоріч Форум зібрав більше 600 учасників з 30 країн світу, серед них керівники дипломатичних місій, народні депутати України, представники міжнародних фінансових та донорських організацій, центральних органів виконавчої влади, вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній, банківських установ та інституцій громадянського суспільства.

Першими учасників та гостей «Таврійських горизонтів» вітали перші особи Херсонської області – голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.

«Всі програми і меморандуми, які були підписані в минулому році, ми не просто підтримували, а всіма силами сприяли їх впровадженню та реалізації.

Для нас вони (ред.- меморандуми) були, наче малі діти, які потребували опіки і не лише нашої з Андрієм Анатолійовичем Гордєєвим, але і державної. Мало кому відомо скільки ми були вимушені висидіти під кабінетами високопоставлених чиновників, аби отримати «зелене» світло для тієї чи іншої програми.

Тому сьогодні я звертаюсь до урядовців з проханням підтримувати наші починання. Маю надію, що меморандуми, які будуть сьогодні підписані, надалі підтримуватимуться не тільки керівництвом Херсонської області, але і керівництвом Уряду.

Від себе особисто і від депутатів Херсонської обласної ради хочу сказати, що не дивлячись на те, що в нас сім політичних фракцій, ми єдині в поглядах на розвиток Херсонської області та країни та будемо разом над цим працювати. Україна має бути економічно міцною та незалежною», – наголосив Владислав МАНГЕР.