У Скадовську Правила дорожнього руху вивчають з дитинства

У Скадовську Правила дорожнього руху вивчають з дитинства

В комунальному закладі ясла-садок №5 «Червона Шапочка» міста Скадовськ було організовано та проведено Тиждень знань з правил дорожнього руху «Зелений вогник».

Під час проведення тижня, педагоги використовували комплексні заходи, які справляли найбільший вплив на малят, викликали у них інтерес та несли у собі корисну пізнавальну інформацію.

Під час прогулянок, екскурсій, піших переходів, постійно звертали увагу на проїжджу частину вулиці: який транспорт рухається, де саме він може їздити, для чого тротуар, перехід «зебра», світлофор; закріплювали правила поведінки на зупинках місцевого транспорту.

Була організована та проведена зустріч дошкільників із старшим лейтенантом поліції інспектором дитячої кімнати Токар Олександром Васильовичем, який провів з ними цікаву та повчальну бесіду про важливість дотримання правил дорожнього руху як водіям, так і пішоходам.

Крім того, разом з батьками, діти підготували тематичну виставку малюнків «В країні дорожнього руху».

Завершився тиждень «Автомарафоном», де малята на своїх транспортних засобах подорожувати ясла-садка, який перетворився на справжнє автомістечко з дорожніми знаками, світлофором, пішохідними переходами.

За матеріалами Скадовської міської ради