Запорука майбутнього успіху для херсонських школярів

Краще розкрити в собі професійні навички ще у дитинстві, аби з роками удосконалювати свої уміння, навчитися креативно мислити, а згодом - шиття може стати хоббі або справою всього життя.

Нові сучасні машинки для шиття німецького виробництва отримали вісім міських та приміських шкіл Херсона. Серед щасливців 8 та 54 школи.

Одним з реалізаторів цього проекту виступив депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков. Меценат вважає, осучаснення технологій у сфері освіти та медицини - дасть змогу дітям зробити правильний вибір, розвиваючи економіку нашої країни, а не закордоном.

Цього разу аби реалізувати проект Юрій Рожков співпрацював з іншими громадськими та благодійними організаціями, які мали виконати певні дії, аби швейні машинки дісталися до місця призначення.

Навчатимуться пошиттю одягу на уроках трудового навчання учні всіх класів. Адже сьогодні не у кожної школи є можливість навчати дітей з індивідуальним підходом до кожного.

Звісно, найбільше зраділи таким подарункам дівчата. Адже хтось вперше покрутив колесо сучасної швейної машинки і тільки робитиме перші кроки у цьому напрямку, а дехто вже намагався власноруч створити власні вироби.

Чи пов'яжуть зі швейними технологіями своє життя учні цих шкіл - час покаже. Головне, допомога та підтримка небайдужих людей у всіх дитячих починаннях та розвитку їх творчих талантів. А це запорука світлого майбутнього.

ТРК "ВТВ плюс"