У Генічеську вітали рятівників

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначається День рятівника. Напередодні свята в Генічеському РВ УДСНС України у Херсонської області відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

З вітальним словом до рятівників звернувся голова районної ради Андрій Євстратов. Він побажав всім успіхів в нелегкій та почесній праці, тепла, затишку та розуміння в родинах, якнайменше надзвичайних ситуацій і всього найкращого. Керівник району вручили відзнаки кращим працівникам служби цивільного захисту.

За значний особистий внесок у справу захисту населення і території від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, мужність і самовідданість, виявлені при рятуванні життя людей і матеріальних цінностей, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня рятівника Грамотою та районної ради нагороджено Віталія Гомеля та Айдера Білялова.

Також Подяками районної ради за добросовісне виконання своїх службових обов'язків, відданість справі та з нагоди Дня рятівника були відзначені Ігор Іванов, Володимир Петров та Олександр Смаль.

Генічеська районна рада