Захистити людей від свавілля "Херсонгазу"

Намагатиметься нардеп Олександр Співаковський, який повідомив, що тримав нарешті відповідь на своє депутатське звернення щодо гучної ситуації навколо боргів за спожитий у 2015-2016 рр. газ, які Херсонрегіонгаз виставив споживачам "заднім числом".

Обурений страшенно! Написано багато і хитромудро, але навіщо ж було витрачати стільки паперу, якщо сенс відповіді простий, як двері: "ми тут ні до чого..."?! Міненерговугілля проблему визнає, погоджується, що виставляти борги "заднім числом" незаконно... і тут же перекладає її вирішення на НКРЕКП.

А Нацкомісія у свою чергу вказує, що оскільки ситуація стосується урядової постанови, тому всі питання до Міненерговугілля. Усе, як завжди, звичайний бюрократичний "пінг-понг"...

Та поки чиновництво бавиться у цей "пінг-понг", а популісти відчайдушно піаряться на цій темі, взявши її на свої передвиборчі прапори, газові монополісти лише потирають руки і продовжують мордувати людей вигаданими боргами... Така ситуація не є нормальною, вона не робить честі владі.

Тому з понеділка знову буду пробивати цю стіну, а наступної п'ятниці, мабуть, звернусь уже особисто до Прем'єр-міністра України і буду просити взяти питання під свій контроль. Потрібно захистити людей і покласти нарешті край цьому свавіллю з боку газорозподільчої організації, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.