Підстав для тривоги за здоров'я дітей на кордоні Херсонщини немає

Підстав для тривоги за здоров'я дітей на кордоні Херсонщини немає

В цьому голову Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєва запевнив Директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Віктор Короленко.

Голова ОДА поділився оперативною інформацією щодо робити лікарів у Каланчацькому районі:

"... на 10 вересня у зонах можливого ураження працює три лікарські бригади, до яких увійшли 5 лікарів з Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, пульмонолог, 2 педіатри, 2 сімейних лікаря-терапевта. Медики працюють у трьох селах: Олексіївка, Новоолександрівка, Хорли.

Станом на 13 годину лікарі перебувають у Новоолександрівці. Вже оглянули 215 дітей та більше 50 дорослих, у місцевому дитячому садку - 56 малюків. Жодних проявів від токсичних уражень не виявлено. Шкіра чиста без жодних висипань. Діти мають лише сезонні захворювання, такі як отіти та нежить. Усі, хто потребує подальшого обстеження у зв'язку з хронічними захворюваннями, отримали фахові рекомендації.

Директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Віктор Короленко запевняє, що підстав для тривоги немає. Зараз оглядають дітей молодших класів, потім – старшокласників. Всього у Новоолексіївській школі лікарське обстеження пройдуть 156 дітей.

Після закінчення роботи бригади медиків у Хорлах і Новоолексіівці буде надано додаткову інформацію", - запевнив Андрій ГОРДЄЄВ.