У Херсонському держуніверситеті відкрився комп'ютерний музей

У Херсонському держуніверситеті відкрився комп'ютерний музей

Історії вже звичних для нас речей інколи значно більше розповідають про еволюцію людства, ніж товсті підручники: в одній із комп'ютерних аудиторій Херсонського державного університету днями відкрився невеличкий музей комп'ютерної техніки.

З'явився він завдяки великому ентузіасту, унікальній людині - Олександру Столярову, начальнику експлуатаційно-технічного відділу забезпечення інформаційно-комунікаційної інфраструктури, старшому викладачі кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ.

Хтось влітку засмагав на пляжі, а Олександр Іларіонович зміг поєднати відпочинок із творчим проектом. За його задумом, у музеї, де наочно представлена еволюція комп'ютерної техніки, проходитимуть заняття з дисциплін "Архітектура комп'ютера", "Архітектура обчислювальних систем".

На фоні цих експонатів нашим студентам буде простіше усвідомити швидкість розвитку технологій, долучитися до видатних винаходів сучасності. Дякуємо Вам, Олександре Іларіоновичу, за таку можливість та за унікальні, справді раритетні експонати.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ
Народний депутат України