У Скадовську ремонтують дитячі садочки

У Скадовську ремонтують дитячі садочки

Для того, щоб харчування дітей в закладі дошкільної освіти було якісним, важливим є створення належних умов на харчоблоці.

Відтак у ясла-садку №5 «Червона Шапочка» цьогоріч проведено капітальний ремонт харчоблоку, який профінансовано Скадовською міською радою.

У ході проведення ремонтних робіт замінено всі вікна та двері на металопластикові, облицювальну плитку на стінах та підлозі, облаштовано нову систему водопостачання та каналізації, замінено електропроводку, сантехніку та світильники, пофарбовано стелю та стіни, відремонтована продовольча комора, замінена вентиляційна система.

Сьогодні працівники харчоблоку в комфортних умовах мають можливість готувати смачні обіди, різноманітні страви згідно меню-розкладки, щоб малюки зростали здоровими.

На відкриття харчоблоку в садочок завітали секретар міської ради Сокольчук О.М. та заступник міського голови Бутенко О.І. Привітала гостей директор ясла-садка Бульба Н.М., а вихованці старшої групи подарували веселий таночок кухарчуків.

Хочеться висловити щиру вдячність працівникам ПРАТ ПМК-156, за професіоналізм, за якісно виконані ремонтні роботи, за розуміння.

Як зазначив Олег Миколайович, влада міста Скадовськ робить і робитиме надалі все задля того, щоб дошкільнятам було комфортно і щоб батьки були спокійні і задоволені, що їх малеча буде виховуватись у гарних умовах.

За матеріалами Скадовської міської ради