Свято у Генічеській Школі естетичного виховання

У День знань в Генічеській школі естетичного виховання (ШЕВ) пролунав дзвоник для 340 учнів, серед яких і першокласники.

Для дітей та їх батьків було підготовлено свято, під час якого вони багато цікавого дізналися про чарівний світ музики, співали й танцювали, а також познайомилися з викладачами зі спеціальності та теоретичних дисциплін.

Святковий настрій створювали юні вокалісти: Діана Дерев'янко (викладач Ю.В.Затона), Олександра Белічко (викладач Н.О.Толчева) та Данило Жученко (викладач Т.М.Мартинець).

З початком навчального року учнів привітали : директор Генічеської ШЕВ Тетяна Анатоліївна Захарченко й завуч Єлизавета Григорівна Лебедєва. Вони побажали усім успіхів, наснаги, особистих досягнень.

Слід зазначити, що Генічеська школа естетичного виховання існує в нашому місті вже 61 рік. Навчання юних музикантів, надання методичної допомоги, просвітницька робота, фестивалі, конкурси та концерти — це основні сфери її діяльності.

Більшість викладачів школи - колишні випускники навчального закладу. Усі вони мають великий професійний досвід, яким щедро діляться зі своїми учнями. На протязі багатьох років в школі лунає радісний дитячий сміх, звучить чарівна музика та зростають юні таланти, які своїми творчими досягненнями створюють славу Генічеському району.

Першого вересня свої двері для учнів гостинно відкрила і Риковська ШЕВ. Попереду юних музикантів очікують нові відкриття, зустрічі та цікаві уроки. Тож побажаємо їм успіхів в навчанні.

За матеріалами Генічеської районної ради