На Херсонщині пройшов фотоконкурс "Моя незабутня Батьківщина"

На Херсонщині підбито підсумки конкурсу фотографії "Моя незабутня Батьківщина", який було приурочено до Дня Незалежності України.

У комунальному закладі Олешківський ЦКД проходила фотовиставка, на якій були представлені подані до участі роботи. А 25 серпня відбувся гала-концерт, фінал конкурсу та нагородження переможців.

У конкурсі взяли участь мешканці різних населених пунктів Херсонщини – від маленьких сіл до великих міст. При цьому не регламентувалися вікові обмеження для учасників: головною вимогою були щирі та душевні фото з мальовничими куточками нашого регіону, незабутніми краєвидами, неповторними портретами та пейзажами.

Світлини мали передавати любов людей до своєї Батьківщини, демонструвати її красу в різних проявах, відкривати те, що для мешканців Херсонщини було раніше невідомим та незвіданим. Як результат – 475 яскравих фотографій із обласного центру, Нової Каховки, Нижніх Сірогозів, Залізного Порту, Олешків та десятків інших міст, сіл і селищ.

Журі обрало 10 переможців. Ними стали Любов Богдан (село Геройське), Володимир Рябов (село Рибальче), Олександр Довгій (місто Скадовськ), Ілля Пантоненко (місто Нова Каховка), Крістіна Колодка (селище міського типу Чаплинка), Наталія Рожкован (місто Херсон), Наталя Турбал (село Хрестівка), Ігор Портний (село Корсунка), Тетяна Роман (місто Херсон) та Юлія Білоброва (селище міського типу Каланчак).

Всі світлини, навіть ті, які не потрапили до десятки, були по-своєму майстерні та унікальні. Володимир Рябов продемонстрував пейзажі Дніпровського лиману та його перлини – Аджигольського маяка, який був побудований більше ста років тому.

Наталя Турбал акцентувала увагу на головному багатстві України та Херсонщини – її світлих та відкритих людях. А Ігор Портний показав красу Корсунського монастиря. Тому всі призери отримали грамоти, сувеніри, які нагадуватимуть про участь у конкурсі, а також грошові подарунки.

Метою конкурсу була не лише демонстрація краєвидів Херсонщини й талантів людей, а й пробудження патріотичного духу в мешканців області. Недарма конкурс було проведено до Дня Незалежності України – головного свята нашої держави.

За матеріалами Херсонської обласної ради

P.S. Конкурс проведено за підтримки Благодійного фонду Василя Зеленчука