У Каховці бюджет участі перенесуть на наступний рік?

Реалізацію десяти проектів-переможців цьогорічного голосування в рамках бюджету участі в Каховці збираються перенести на наступний рік. У місцевому бюджеті не знайшлося для цього запланованого мільйона гривень.


— Ми очікували, що в I півріччі міський бюджет буде перевиконано і ми зможемо в липні виділити необхідні кошти. Цього не сталося, фінансового ресурсу на реалізацію проектів немає, — констатує координатор бюджету участі в 2018 році, депутат Каховської міськради від БПП «Солідарність» і автор двох проектів-переможців Анна Садова.

— Зараз формується проект бюджету на 2019 рік, і ми збираємося одразу передбачити в ньому потрібний на реалізацію проектів 1 млн. грн. У мене були сподівання на те, що хоча б у вересні вдасться виділити бодай частину цієї суми. Це б дозволило втілити проекти, що не потребують великих зусиль і фінансових ресурсів. Однак надій на це мало. Відповідно, якщо реалізацію буде перенесено на наступний рік, то нового конкурсу проектів у 2019-му не відбудеться.

Нагадаємо, що найбільшу кількість голосів у голосуванні в бюджеті участі-2018 отримали проекти: ігрового комплексу для дітей з обмеженими можливостями, арт-об'єкта «Я люблю Каховку», створення парку сімейного спортивного відпочинку, будівництва трьох дитячих ігрових майданчиків у дворах багатоповерхівок, створення контактного міні-зоопарку на базі Станції юних натуралістів та інші.

Олег БАТУРІН
"Новий День"