Як у Херсоні святкували День знань студенти та ліцеїсти

Святковим концертом, який відбувся на сцені ККЗ «Ювілейний» у Херсоні відзначили День знань Херсонський державний університет та Херсонський Академічний ліцей ім. Мішукова.

Цьогоріч на перший курс навчання до ХДУ вступило майже 2000 студентів. Варто також зазначити, що херсонські вищі навчальні заклади у 2018 році обрали майже 6 тис новоспечених студентів.

«Молодь – майбутнє нашої нації! Ви навчатиметеся у найліпшому освітньому середовищі.

А ми робимо все, аби наші студенти отримали якісну освіту: вперше на Херсонщині у нас було відкрито медичний факультет, ми відкрили спортивні майданчики та 4 сучасні лабораторії, а вже з вересня розпочинаємо будівництво басейну.

Все це – те надбання та технології, які ви можете використовувати у навчанні», – звернувся до присутніх керівник ХДУ Олександр Співаковський.

«Ви вступили до найкращого університету Херсонщини та півдня України. Отримавши знання у цьому закладі, ви станете найуспішнішими.

Шановні студенти та педагоги, бажаю вам наснаги та натхнення у новому навчальному році. Допомагайте своїй альма-матер та не покидайте Херсонщину», – зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.


Також він відмітив, що цьогоріч до вузів Херсонської області вступило багато студентів з тимчасово окупованої території АР Крим та додав, що регіон радісно їх приймає, а заклади освіти готові надати ясну освіту.

Крім того, під час заходу за сумлінну плідну працю та високий професіоналізм було вручено подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації:

Маликіну Сергію Володимировичу - учителю англійської мови Херсонського Академічного ліцею ім. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті.

За сумлінну плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти» було нагороджено:

Михайлик Ольгу Володимирівну - вчителя історії Херсонського Академічного ліцею ім. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті.

Для гостей свята виступали творчі колективи навчального закладу та Херсонщини.

Елеонора ГУСЬКОВА