Співачка з Херсонщини підкорила Болгарію

На все життя запам'ятається студентці Херсонського училища культури Ірині Жаровій багатолюдне і захоплююче дійство, що відбулося нинішнього літа у знаменитій Варні.

Тут, на знаменитому болгарському курорті «Золоті Піски», пройшов черговий міжнародний багатожанровий дитячо-юнацький фестиваль «Світ, мистецтво і море», у якому взяла участь і наша талановита землячка.

Голос Іри не потонув у морі інших голосів і буквально зачарував вимогливе болгарське журі, якому довелося непросто визначати переможців і лауреатів серед 630 представників із восьми країн.

Херсонська студентка, яка нині успішно опановує в училищі культури секрети академічного співу підкорила своїм талантом не лише численних глядачів, а й вимогливих суддів, здобувши у підсумку перше місце у віковій номінації співаків віком до 18 років.

Своє сходження на пісенний Олімп Іринка розпочала кілька років тому. Дівчинка пройшла відбір на популярні в Україні шоу «Україна має талант» та «Х-фактор», і лише складні родинні обставини завадили їй підкорити столицю.

А вже нинішньої осені переможниця варненського фестивалю виступить на Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Право на участь у мистецькому віче юна співачка здобула, з успіхом пройшовши регіональний відбір.

Василь ПІДДУБНЯК
"Новий День"

Фото з архіву співачки.

Міжнародне визнання Ірини Жаровоївагомий мистецький внесок юної вокалістки у пісенну скарбницю Херсонщини.