Співаковський: Давайте покажемо усім, що горді називатися українцями

Сьогодні Україна святкує День національного прапора. Вулиці наших міст і містечок уже вдягнулися в його дорогі серцю кожного українця сполучення жовтого і блакитного.

Це кольори нашої духовності і працьовитості, незламного духу і світлої віри. Під синьо-жовтим українським стягом ми єдналися і утверджували свою незалежність. За ті цінності, який він уособлює, віддали свої життя найкращі сини України.

Державний прапор сьогодні став справжнім символом нашої національної гордості, наших досягнень і перемог. І маємо зробити все від нас залежне, аби це святе і шанобливе ставлення передалося нашим онукам і правнукам. Щоб і через віки наш синьо-жовтий державний прапор так само гордо майорів над вільною, незалежною і щасливою Україною!

А сьогодні, на честь Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України, давайте додамо ще більше синьо-жовтих кольорів середовищу, що оточує: прикрасимо синьо-жовтими прапорцями свої будинки, під'їзди чи бодай підвіконня. Давайте покажемо усім, що горді називатися українцями, що ми єдині, ми сильні духом і сповнені віри у світле майбутнє рідної землі. Зі святом, друзі! Слава Україні!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ
Народний депутат України