У херсонській виправній колонії четверо засуджених отримали паспорти громадянина України

23 січня 2013 року у Херсонській виправній колонії (№61) четверо засуджених отримали довгоочікуваний паспорт громадянина України , повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області.

Херсонська виправна колонія (№61) є міжобласною спеціалізованою туберкульозною лікарнею, в якій засуджені лікуються від тяжкого захворювання – туберкульоз. Склалося так, що не усі засуджені які прибувають до установи для відбування покарання мають паспорт.

Тому співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи та працівниками групи по контролю за виконанням судових рішень установи постійно ведеться робота щодо паспортизації засуджених, які з різних причин його не мають, з метою успішної соціальної адаптації після звільнення.

Адміністрація установи сподівається, що завдяки налагодженню тісної та дієвої співпраці з районним підрозділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, ще майже 40 засуджених, які не мають паспортів, незабаром їх отримають.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net