На Херсонщині розпочався ІІ етап конкурсу «Віват, офіцери!»

4 липня в управлінні Державної пенітенціарної служби України пройшов черговий етап конкурсу «Віват, офіцери!».

За повідомленням прес-служби управління ДПтСУ в Херсонській області цього дня офіцери, які перемогли у першому етапі - серед персоналу установ виконання покарань та слідчого ізолятору що визнані найкращими від підпорядкованих установ області продемонстрували свої навички підчас стройової, службової і фізичної підготовки.

Так, 7 учасників конкурсу склали тестування зі знання уставу та нормативних актів, виконання стройового шагу та виконали ряд фізичних нормативів: підтягування на перекладені та біг на дистанцію 100 м та1км.

Членами конкурсної комісії були прискіпливо оцінені зовнішній вигляд та навички офіцерів пенітенціарної служби, відповідно виставлені оцінки.

Результати оцінювання стануть відомі 25 липня після заключного етапу конкурсу, який включатиме в себе наступні конкурси: «Візитна картка», або презентація, «Професійна підготовка» в якому конкурсанти будуть змагатися у вмінні швидко та правильно розбирати та збирати ПМ та АК, а також «Творчий конкурс» - демонстрація талантів.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net