Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/250713_24_1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині розпочався ІІ етап конкурсу «Віват, офіцери!»

На Херсонщині розпочався ІІ етап конкурсу «Віват, офіцери!»

На Херсонщині розпочався ІІ етап конкурсу «Віват, офіцери!»

4 липня в управлінні Державної пенітенціарної служби України пройшов черговий етап конкурсу «Віват, офіцери!».

За повідомленням прес-служби управління ДПтСУ в Херсонській області цього дня офіцери, які перемогли у першому етапі - серед персоналу установ виконання покарань та слідчого ізолятору що визнані найкращими від підпорядкованих установ області продемонстрували свої навички підчас стройової, службової і фізичної підготовки.

Так, 7 учасників конкурсу склали тестування зі знання уставу та нормативних актів, виконання стройового шагу та виконали ряд фізичних нормативів: підтягування на перекладені та біг на дистанцію 100 м та1км.

Членами конкурсної комісії були прискіпливо оцінені зовнішній вигляд та навички офіцерів пенітенціарної служби, відповідно виставлені оцінки.

Результати оцінювання стануть відомі 25 липня після заключного етапу конкурсу, який включатиме в себе наступні конкурси: «Візитна картка», або презентація, «Професійна підготовка» в якому конкурсанти будуть змагатися у вмінні швидко та правильно розбирати та збирати ПМ та АК, а також «Творчий конкурс» - демонстрація талантів.