За пів року з пенітенціарних установ Херсонщини умовно-достроково звільнено 214 осіб

За пів року з пенітенціарних установ Херсонщини умовно-достроково звільнено 214 осіб

За формальними ознаками під умовно-дострокове звільнення, як заохочувальну норму у І півріччі 2013 року на Херсонщині підпадало 695 засуджених . Внесено до суду подань адміністраціями щодо застосування ст.81 КК України стосовно 242 осіб. Звільнено умовно-достроково 214 осіб, що становить 30,8% від підпадаючих під цю заохочувальну норму (у минулому році умовно-достроково звільнено 151 засуджених, або 23,5%). Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області.

Заміну невідбутої частини покарання більш м'яким (стаття 82 КК України) застосовано до 102 засуджених з 667, або 15,1% від осіб, що підпадали за формальними ознаками, з них у вигляді переведення до виправного центру 65 осіб, виправні роботи – 28 осіб, громадські роботи 6 осіб (у 2012 році застосовано цю заохочувальну норму до 36 засуджених з 592 підпадавших, або 7%). Внесено до суду 117 подань.

За І півріччя 2013 переведено до дільниць соціальної реабілітації 160 засуджених.

Спільно з Управлінням інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС області проводиться аналіз скоєння повторних злочинів, скоєних засудженими під час невідбутої частини покарання, після умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі.

За інформацією, наданою УМВС в Херсонській області, протягом І півріччя 2013 року в період невідбутої частини покарання після умовно-дострокового звільнення повторні злочини вчинили 3 особи.

Протягом І півріччя 2013 року сектором соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтСУ в Херсонсьій області та підлеглою службою на місцях вживалися заходи щодо забезпечення процесу виправлення і ресоціалізації засуджених, надання їм соціально-психологічної і педагогічної допомоги у відповідності з вимогами Кримінально-виконавчого кодексу України та іншими нормативно-правовими актами.