За пів року продукції херсонських ув’язнених реалізовано на понад 5 тис. грн.

За пів року продукції херсонських ув’язнених реалізовано на понад 5 тис. грн.

Про це повідомив заступник начальника Управління ДПтСУ в Херсонській області підполковник внутрішньої служби Анатолій Ковтон під час розширеного засідання колегії управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області , яка відбулась 19 липня 2013 року.

Інформуючи присутніх про підсумки виробничо-господарської діяльності, Анатолій Ковтон повідомив, що за підсумками роботи за 6 місяці поточного року підприємства управління ДПтСУ в Херсонській області виготовили товарної продукції у діючих цінах на суму 5173,7 тис. грн., що становить 115,4% від показника фінансового плану.

«За 6 місяців 2013 року реалізовано товарної продукції на загальну суму 5094,8 тис. грн., що складає 113,9% від фінансового плану. Приріст до фактичного рівня збуту продукції у відповідному періоді минулого року складає 6,5%. Бартерні операції не використовувалися, - зазначив Анатолій Ковтун. - Реалізація продукції здійснювалася за наявні кошти»,- відзвітував Анатолій Ковтун.

На колегії управління ДПтСУ області були присутні начальники структурних підрозділів Управління області і, члени колегії, начальники установ виконання покарань, КВІ та слідчого ізолятору області та їх заступники. На засіданні було підбито підсумки роботи установ виконання покарань за перше півріччя 2013 року, розглянуто заходи щодо удосконалення діяльності кримінально-виконавчої служби та стан виконання вимог закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні».

Відкрив нараду начальник Управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас, який оголосив про кадрові зміни та нагородив Грамотами більше двадцяти співробітників за високі досягнення у службовій діяльності, професіоналізм і зразкову дисципліну та участь в організації та проведені учбової семінар - наради протягом 05-07 червня 2013 року. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

 

 

З доповіддю про підсумки роботи оперативно-режимних служб протягом першого півріччя 2013 року виступив в.о. начальника відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки підполковник внутрішньої служби Костянтин Красутський.

«Протягом І півріччя 2013 року в результаті вжитих заходів не допущено вчинення втеч засуджених з кримінально – виконавчих установ закритого типу та дій засуджених, які дезорганізують роботу установ. Оперативна обстановка керована. В установах області та слідчому ізоляторі за звітний період нараховувалось осіб із числа засуджених (ув'язнених) 4728, з них 591 утримуються в слідчому ізоляторі, в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року 5278, з них 653 в слідчому ізоляторі загальна кількість засуджених в усіх кримінально-виконавчих установах Херсонської області зменшилась на 3 %, - зазначив Костянтин Красутський. - Внаслідок ужитих заходів, спрямованих на перекриття шляхів надходження до засуджених заборонених предметів, у порівнянні з показниками аналогічного періоду 2012 року збільшились показники по кількості вилучених заборонених предметів: мобільних телефонів (до зони) на 28 %; спиртних напоїв на 36%.»

Начальник сектору соціально – виховної та психологічної роботи управління Денис Семенцов, підбиваючи підсумки роботи установ виконання покарань і слідчого ізолятору Херсонської області за 1 квартал 2013 року повідомив, що за 6 місяці поточного року умовно-достроково було звільнено 214 засуджених, що складає 30,8% від формальної кількості осіб, які підпадали під дію цієї пільги. Протягом 2013 року адміністраціями установ надано сприяння у зміцненні соціальних зв'язків, зареєстровано 17 шлюбів із числа засуджених, розірвань шлюбів не було.

Начальник відділу ресурсного та інженерного забезпечення управління В'ячеслав Малков доповів, що протягом І кварталу 2013 року Управлінням , установами виконання покарань та слідчим ізолятором проводилась робота, спрямована на приведення матеріально-технічного забезпечення та організації харчування засуджених та осіб, узятих під варту, до вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів. Так, всього на харчуванні перебуває в середньому 4,8 тис. осіб, за 11 нормами харчування. Харчування засуджених та осіб, взятих під варту, здійснюється згідно норм харчування затверджених Постановою Кабінету Міністрів України. Вартість харчування однієї особи в середньому в місяць у 2013 році складає 250 грн., у туб. лікарнях (ГВК№7, ХВК№61) – 880грн.

Після обговорення доповідей та звітів учасників засідання, роботу усіх підпорядкованих кримінально-виконавчих установ області визнано задовільною та за кожним напрямом діяльності, з урахуванням Державної цільової програми реформування Державної кримінально-виконавчої служби на 2013 - 2017 роки, а також пріоритетів у діяльності Служби, визначено подальші завдання на 2 півріччя 2013 року.

Начальник управління Володимир Пінькас довів до відома присутніх, що за прорахунки у діяльності окремих служб були зняті з посад наступні співробітники: заступник начальника управління з ресурсного та інженерного забезпечення, начальник відділу охорони режиму, нагляду і безпеки управління та старший оперуповноважений сектору оперативно-розшукової роботи управління.
Окрім цього, начальник обласного управління дав доручення, щодо підготовки наказу про заохочення окремих співробітників, за високі досягнення у службовій діяльності протягом першого півріччя 2013 року.

По завершенні колегії начальник Управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Григорович Пінькас зазначив, що успішне виконання службових завдань установами виконання покарань Херсонської області залежить від діяльності кожного співробітника та закликав особовий склад не зупинятись на досягнутому, більше працювати над недоліками у роботі, щоб спрацювати на позитивний результат у другому півріччі 2013 року.