Маленьке свято у передмісті Херсона

Маленьке свято у передмісті Херсона

У минулий четвер, 28 червня в день Конституції жителі селища Антонівки, що у передмісті Херсона, відзначили і своє маленьке свято - завершення ремонтних робіт на вул. Колодязній, протяжністю 800 м.

Нову дорогу люди називають своєю "маленькою перемогою", якої добивались роками. Ще наприкінці 2015 р. громада звернулась до місцевих можновладців з відповідним проханням, адже, йдучи по Колодязній, люди ламали ноги і збивали взуття.

Згадали сусіди і прикрий випадок, коли карета швидкої допомоги, що приїхала до хворого на виклик, забуксувала серед брил і усі разом її виштовхували по схилах...

Далі антонівці звернулись до міських та обласних депутатів. Відгукнулись Ю.Рожков та Г.Лугова. Зрештою, на проект виділили 1 млн. 800 тис. грн. Але цих коштів не вистачило... "Етап затишшя" показали на обласному телеканалі "Скіфія".

Почались знову перемовини. Депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков, регулярно бував на об'єкті, влаштовував зустрічі активістів з колегами-депутатами, тримаючи ситуацію на особистому контролі.

Проект переробили, змінився і кошторис. У новому документі, зокрема, передбачено облаштування тротуарних доріжок. На них антонівці поки чекають.

Загалом, нова залізобетонна дорога обійшлася у 2 млн. 300 тис. грн. Усі кошти виділено з Херсонського міського бюджету. Вже сьогодні антонівці почали активно нею користуватися, тож передають вітання усім причетним до реалізації проекту, а особливо ініціативним депутатам.

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

 Фото Олена Назарчук