Херсонський взірець справжнього журналіста

Херсонський взірець справжнього журналіста

Так народний депутат Олександр Співаковський назвав справжнього метра херсонської журналістики, блискучого перекладача, письменника, поета, есеїста Василя Піддубняка, вітаючи з присвоєнням йому звання "Заслужений журналіст України".

Про Указ Президента України Петра Порошенка дізнався буквально щойно і безмежно зрадів цьому, бо нагорода дійсно заслужена.

Давно захоплююся цією людиною, її щирістю та глибиною. Для мене Василь Григорович - це взірець справжнього журналіста. Про що б він не писав, за яку б тему не брався, його розвідки завжди вирізняються надзвичайною глибиною проникнення і масштабністю узагальнень.

А головне — йому ніколи не буває байдуже до усього того, що стосується України, Херсонщини, її людей, рідної мови, культури, духовності... Небайдужа, різнопланова особистість і всебічно талановита людина. На таких тримається світ.

Від усієї душі хотів побажати Василю Григоровичу зберегти цей творчий і громадянській неспокій, не розгубити на життєвих перевалах оптимізму і віри. Натхнення і міцності духу в реалізації Ваших великих задумів!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

P.S. Творчий колектив ІА "Херсонці приєднується до вітань Василю Григоровичу, оскільки вважають почесне звання заслуженим і переконані, що на таких людях дійсно тримається світ журналістики.