Цюрупинський район прозвітував про стан готовності до зими

Цюрупинський район прозвітував про стан готовності до зими

В Херсонській області продовжується активна робота по підготовці об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери до осінньо-зимового періоду 2013/2014 року.

Так, в управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації відбулося засідання комісії з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, під час якого було розглянуто питання виконання підготовчих заходів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період Цюрупинського району та м. Цюрупинська.

За повідомленням заступника голови Цюрупинської районної державної адміністрації Івана Місько, на сьогоднішній день централізоване теплопостачання міста Цюрупинська забезпечує 6 котелень, з яких підготовлено до роботи взимку - 3 (50%). Із 20,5 км. теплових мереж підготовлено 10,3 км., що становить 50,2%. Заборгованість підприємства КП «Цюрупинськ-сервіс» за спожиту електричну енергію відсутня. За словами Івана Місько, у всіх школах району працюють внутрішньобудинкові туалети; всі населенні пункти забезпечені цілодобовим водопостачанням.

І хоча район звітує про більш як 50% готовність до зими, до доповідача було чимало зауважень. Так, слід відзначити, що доповідь заступника голови району була надана не в повній мірі, відповіді на запитання не містили конкретних показників. Зокрема, не було надано конкретної інформації стосовно кількості, способу опалення та стану підготовки до осінньо-зимового періоду об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери району. Крім цього в управлінні ЖКГ облдержадміністрації відсутній паспорт готовності району.

З огляду на це, начальник управління ЖКГ Альона Ротова надала доручення – терміново підготувати та надати в управляння усю необхідну інформацію.

Крім цього Альона Іллівна акцентувала увагу на тому, що Цюрупинський район, не надав інформацію, згідно доручення голови облдержадміністрації, стосовно кількості артезіанських свердловин, оснащених приладами обліку води, технічних характеристик обладнання, задля встановлення лічильників за бюджетні кошти.

Чимало запитань учасників засідання стосувалися також розрахунків населення району за спожитий природній газ, адже Цюрупинський район посідає одне з останніх місць в області по цьому показнику.

На засіданні, також стало відомо, що три об'єкти району мають проблеми з своєчасним початком опалення у зв'язку з існуючими неполадками на теплоустановках. За словами начальника Державної інспекції нагляду в промисловості та за об'єктами підвищеної небезпеки Олексія Корунчак, зупинено автономний паровий котел центральної лікарні, один котел котельної № КП «Цюрупинськ-сервіс», та відключена топкова школи № 4, в якій з п'яти рівнів безпеки працює лише два.

Також на засіданні Альона Іллівна надала доручення прискорити вирішення питання відсутності в м. Цюрупинську полігону ТПВ.

«Для своєчасного входження в опалювальний період, всі доручення, надані сьогодні доповідачам, слід виконати терміново. Адже, до першого вересня 2013 року мають бути 100% готові до опалювального сезону об'єкти соціальної сфери та до 1 жовтня 2013 року – всі об'єкти області. Це питання знаходиться на особистому контролі у голови облдержадміністрації Миколи Костяка», - наголосила А. Ротова.