На Херсонщині з'явиться пам'ятник нульовому кілометру

На Херсонщині з'явиться пам'ятник нульовому кілометру

Місто Гола Пристань на Херсонщині, що славиться своїми пам'ятниками на Набережній, отримає цьогоріч ще один пам'ятник.

Про це на прес-конференції, присвяченій проведенню 7-8 липня у місті Гола Пристань ХVI Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі», розповів Олександр Бабич, Голопристанський міський голова:

«Мене завжди питають, а чи пам'ятники будете відкривати. Ну, я попередні два роки казав, що пам'ятники відкривати не будемо, у нас їх і так достатньо багато, їх потрібно ще утримувати. Але в цьому році ми будемо відкривати пам'ятник і він називається «Нульовий кілометр річки Дніпро».

Ось такий ескіз, так він буде виглядати. Кошти на цей пам'ятник ми не витрачали з місцевого бюджету – це кошти з управління водних ресурсів, у них є відповідний фонд і вони працюють над цим. Один такий пам'ятник стоїть у селищі Кізомис, і такий же пам'ятник буде стояти у місті Гола Пристань.

Що він означає? Тут закінчує Дніпро свою течію і переходить у Дніпро-Бузький лиман. Він має таке символічне значення. Тобто, від традиції відкривати пам'ятники у місті Гола Пристань ми поки що не відходимо», - прокоментував міський голова.

За матеріалами ПІК