Херсонський проект «Шерифи» запозичили інші регіони

Херсонська обласна служба зайнятості продовжує реалізацію соціально направленого проекту з громадських робіт, таких як Інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку («Шерифи»).

Участь у такому проекті не лише мотивує до плідної праці та надає матеріальну підтримку безробітним, а й вчить взаємній відповідальності за безпеку та спокій громад нашої Херсонщини.

На сьогодні в області до таких робіт було залучено 104 «шерифи», з яких 24 - демобілізовані учасники АТО. Продовжують працювати 36 «шерифів», з них 7 учасників АТО. Найбільша кількість жителів, яка взяла участь у цьому проекті у містах Херсон та Нова Каховка, у Голопристанському та Чаплинському районах.

У Голопристанському районі області та м. Нова Каховка наразі триває робота в частині залучення шерифів-інструкторів з профілактичної роботи з населенням щодо проведення інформаційної роботи з недопущення знищення лісових насаджень.

«Сама організація таких громадських робіт – це унікальна можливість безробітним проявити себе та отримати додатковий заробіток, а громадам та поліції – здобути помічників у вирішенні безпекових проблем. Особливо – у сільській місцевості, де гостро відчувається нестача працівників поліції, дільничних інспекторів. Тому досвід роботи Херсонської обласної служби зайнятості з організації та реалізації соціально-направленого проекту «Шерифи» втілюють у життя наші колеги з Харківської та Полтавської областей», - підкреслив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Херсонський обласний центр зайнятості