Керівники Херсонщини вимагають суворого покарання для розкрадачів комунального майна

Керівники Херсонщини вимагають суворого покарання для розкрадачів комунального майна

Вчора, 11 червня, суд першої інстанції міста Херсона, не дивлячись на рішення обласної ради щодо правовстановлення труб зрошення, які наразі викопуються в смт Антонівка, виніс рішення про повернення їх копачам.

Сьогодні, 12 чевня, на початку колегії ХОДА, голова адміністрації Андрій Гордєєв та голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер звернулися до прокурати з проханням вжити термінових заходів щодо апеляційного оскарження.

Нагадаємо, рішення про продаж цілісного майнового комплексу КП «Радгосп-завод «Янтарний» колишні депутати Херсонської облради прийняли ще на сесії 21 липня 2011 року. Тривалий час комунальне підприємство перебувало в стадії ліквідації, що дозволяло мародерам протягом багатьох років розкрадати майно комплексу.

Проте 1 червня 2018 на XVIII сесії обласної ради під головуванням Владислава Мангера, депутатами обласної ради обладнання цілісного комплексу КП «Радгосп-завод «Янтарний» передано в оперативне користування Управлінню капітального будівництва Херсонської обласної ради.

«Ці труби належали комунальному підприємству обласної ради ще з 60-х років. Вони не увійшли до ліквідаційного балансу під час ліквідації КП. Тобто залишаються власністю обласного підпорядкування», – наголосив Андрій Гордєєв.

Крім того, очільники області чітко підкреслили для всіх присутніх: ніхто з представників влади «не стоїть за тими копачами і не збирається їх «прикривати».

«Ми вимагаємо суворого покарання для розкрадачів комунального майна. Наполягаємо на втручанні у цю роботу прокуратури та оскарження винесеного судом рішення», – сказав Андрій Гордєєв.

Херсонська обласна рада