Сесія Олешківської райради пройшла злагоджено і конструктивно

Сесія Олешківської райради пройшла злагоджено і конструктивно

Розуміючи важливість питання збереження лісів, особливо після недавніх пожеж, депутати Олешківської районної ради сьогодні, 8 червня негайно зібрались на позачергову сесію і вирішили всі необхідні питання.

Аби запобігти вогняній стихії у лісах Олешшя, враховуючи клопотання директорів державних лісомисливських підприємств району, ДП «Степовий ім. В.М Виноградова філія УКРНДІЛГА», начальника Олешківського РС УДСНС України, Олешківської районної державної адміністрації, депутатський корпус Олешківської районної ради зібрався сьогодні на позачергову 32 сесію.

Депутати проголосували за виділення коштів на поновлення резерву паливо-мастильних матеріалів для проведення заходів з упередження та ліквідації надзвичайних ситуацій – це 60 тис. грн., на придбання паливо-мастильних матеріалів для ДП «Олешківське ЛМГ» і ДП «Великокопанівське ЛМГ» по 50 тис. грн та 30,0 тис. грн для ДП «Степовий ім. В.М Виноградова філія УКРНДІЛГА»), 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області – 170 тис. грн та придбання запчастин для ремонту спецтехніки – 100 тис. грн.

Крім того, депутати райради затвердили кошторис на відшкодування витрат щодо харчування особового складу, залученого для ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних ситуацій тощо.

Народні обранці також внесли зміни та доповнення до районних програм, реалізація заходів яких дасть можливість вирішувати нагальні проблеми життєзабезпечення Олешківського району.

За матеріалами Олешківської районної ради


P.S. До політичних інтриг, про які вчора попереджали окремі депутати, справа не дійшла - сесія відбулася як і годиться: злагоджено і конструктивно - з користю для громади...