Двері відчинив перший недержавний Олімпійський центр на Херсонщині

Двері відчинив перший недержавний Олімпійський центр на Херсонщині

До очікуваного фіналу за підтримки Федерації легкої атлетики України наближається будівництво Олімпійського центру - першої на Херсонщині недержавної бази для тренувань та змагань спортсменів.

У пансіонаті "Прибережний" (курортне селище Лазурне Скадовського району) уже ввели в експлуатацію багатофункціональне поле із штучним покриттям.

На ньому відбулися вирішальні ігри обласного футбольного чемпіонату серед хлопців від семи до одинадцяти років.

Тут будуть ще спринтерська доріжка, майданчики для гри у баскетбол, стрибків тощо.

Але головною спорудою, безперечно, стане стадіон та футбольне поле площею понад шістсот квадратних метрів - його зводять у повній відповідності до світових стандартів. Зараз тут у три шари укладають щебінь, якого пішло п'ять тисяч тонн. Далі настане черга дренажної системи, покриття та облаштування трибун.

Ініціатор проекту, депутат Херсонської облради Андрій Путілов каже, що після завершення будівництва Олімпійський центр зможе приймати до тисячі спортсменів. Він також забезпечить створення щонайменше двохсот робочих місць.

Та й пансіонат, де розгортають суперсучасний спртокомплекс, у програші не залишиться: зараз тут сезон триває лише з червня до першої половини вересня. А після того, як Олімпійський центр запрацює, гості приїжджатимуть сюди з травня до кінця жовтня.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ, фото автора
"Голос України"