Збільшення днів курсування електропотягу пов'язано з великою кількістю відпочиваючих, що прямують до Азовського моря.
Розклад електричок «Дніпро-Генічеськ-Дніпро»:
№ 6702/6701/6703:
з Дніпра відправляється o 7:18
Нижньодніпровськ – 7:26,
Синельникове-1 – 8:10,
Вільнянськ – 8:43,
Запоріжжя-1 – 9:07,
Таврійськ – 9:47,
Пришиб – 10:09,
Мелітополь – 10:49,
Якимівка – 11:12,
Новоолексіївка – 11:54,
прибуває до Генічеська о 12:06.
№ 6704/6702/6701:
відправлятиметься з Генічеська о 12:24
Новоолексіївка – 12:43,
Якимівка – 13:42,
Мелітополь – 14:05
Пришиб – 14:10,
Таврійськ – 15: 00
Запоріжжя-1 – 15 : 44,
Вільнянськ – 16:07,
Синельникове-1 – 16:44,
Нижньодніпровськ – 17:21.
Прибуття на вокзал Дніпро-Головний – о 17:29.
P.S. Нагадаємо, в осінньо-зимовий період цей транспорт з Дніпра їздив лише по п'ятницях, суботах, неділях і понеділках.