Співробітники УДАІ завітали до дітей у оздоровчий табір

Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму, як ніколи набуває своєї актуальності в період літніх шкільних канікул.

Ось і цього року протягом червня на території Херсонської області за участю дітей сталося вже 15 дорожньо-транспортних пригод, в яких травмовано 14 неповнолітніх. З вини дітей сталося 5 ДТП, в яких травмовано 4 дитини.

Влітку попередити ДТП з вини дітей досить складно, хоча так необхідно. Адже навчальні заклади не працюють і більшість дітей, знаходячись без нагляду дорослих, з ранку до вечора перебувають на вулиці. А дорога, як відомо, повна несподіванок.

Щоправда, декому з дітлахів пощастило і вони виїжджають оздоровитися в літні табори. Співробітники Державтоінспекції Херсонщини скористалися цим і відвідали дитячі оздоровчі заклади, щоб в черговий раз нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі.

Таку зустріч було організовано і з дітьми, які відпочивають у Скадовському районі в ДОТ «Аврора», повідомляє прес-служба УДАІ області. Захід побудований в ігровій формі, залишив у дітей приємні враження. Діти не тільки уважно слухали розповідь інспектора про Правила дорожнього руху, а й розгадували загадки, брали участь у тематичних іграх та вікторинах. Всі учасники отримали буклети та листівки, а найбільш активні діти ще й сувеніри від ДАІ, які постійно нагадуватимуть про зустріч та необхідність дотримання ПДР.

Захоплення у дітей викликала демонстрація спеціальних технічних засобів, які використовуються в службі ДАІ, а особливо можливість посидіти в патрульному автомобілі та на мотоциклі.

Державтоінспекція радить водіям не забувати про дотримання Правил дорожнього руху, бути в дорозі до місць відпочинку уважними та обачливими, особливо якщо в салоні перебувають діти. Не забувайте користуватися ременями безпеки, а для перевезення маленьких пасажирів використовувати спеціальні дитячі крісла, своєчасно відпочивати у тривалій дорозі.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net