Неповнолітні, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції сіли за штурвал літака

Неповнолітні, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції сіли за штурвал літака

Чи не кожен хлопчик в дитинстві мріяв стати льотчиком, сісти за штурвал літака, а особливо літака, який має свою історію. Така можливість з'явилася у неповнолітніх, які перебувають на обліку Білозерського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Херсонській області, повідомляє прес-служба відомства.

Завдяки злагодженій роботі кримінально-виконавчої інспекції та кримінальної міліції у справах дітей Білозерського РВ УМВС України в Херсонській області днями діти відвідали авіа шоу, яке проходило в аеропорту с. Чорнобаївка. До Херсонщини прибули сім літаків «Клуба любителів старої авіації «Air Squadron» (Великобританія). Ці повітряні машини входять до групи літаків часів Першої та Другої світових війн. Після відвідування нашої країни вони полетять до Польщі.

Таким чином неповнолітні, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, мали змогу доторкнутись до світової історії, поспостерігати за літаками сконструйованими багато років тому, навіть сісти за штурвал літака. За словами підлітків такої яскравої події у їхньому житті давно не було.

Екскурсія принесла дітям не аби яке задоволення та позитивні емоції від побаченого, які залишаться в їх пам'яті на багато років.