В Херсоні підрозділи кримінально-виконавчої інспекції проводить заходи з профілактики правопорушень і злочинів

В Херсоні підрозділи кримінально-виконавчої  інспекції проводить заходи з профілактики правопорушень і злочинів

З метою попередження рецидивної злочинності серед осіб, яким суд вже одного разу дав шанс на виправлення, 22 січня 2013 року на базі Дніпровського районного підрозділу Дніпровського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області проведена спільна робоча зустріч.

На зустріч були запрошені працівники Дніпровського РВ УМВС України в Херсонській області, прокуратури Дніпровського району м.Херсона, служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської районної ради м.Херсона, Херсонського міського ЦСССДМ, Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст». На заході обговорювалися основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед засуджених та шляхи їх вирішення.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області, зокрема, було виділено такі основні умови як: алкоголізм, безробіття, несприятливе сімейне оточення для дітей, негативний вплив позашкільного середовища. Визначено профілактичні заходи щодо організації проведення індивідуально-профілактичної роботи серед осіб, які перебувають на обліку Дніпровської кримінально-виконавчої інспекції.

На зустрічі особлива увага приділялась профілактиці злочинності неповнолітніх, обговорювались питання щодо організації проведення заходів щодо запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, жорстокого поводження та насильства над дітьми, профілактики правопорушень в дитячому середовищі, пропаганди здорового способу життя та правової освіти на 2013 рік.

Наголошено на необхідності залучення молоді (студентів, волонтерів) спільно з освітніми закладами до проведення групових та індивідуальних заходів з дітьми, які перебувають в складних життєвих умовах.

Довідка:
Серед дітей вчинено злочинів у 2012 році - 9 (у 2011р.-23). Повторні злочини у Херсонській області за 2012 рік під облікових КВІ-157, що на 57 злочинів менше ніж за 2011рік.