На «Мельпомені Таврії» у Херсоні відбудеться читка п’єси Лабораторії 18+

На «Мельпомені Таврії» у Херсоні  відбудеться читка п’єси Лабораторії 18+

Херсонська драматургиня Наталя Блок, яка керує «Лабораторією 18+» на базі Херсонського театру ім. Миколи Куліша, розповіла, що трішки більше місяця тому учасники студії розпочали роботу над драматургічним текстом.

Зрештою, активна діяльність учасників лабораторії вже має перші результати. Оскільки тексти написані і наразі триває корегувальна робота. П'єса вже навіть має назву – «Good game», що в перекладі з англійської означає побажання «хорошої гри».

Основна тема, яку порушують у своїх текстах учасники лабораторії – управління суспільством за допомогою соціальних мереж. Окрім цього, не оминають і особистих проблем: проблем з батьками, проблем самоідентифікації тощо. Кожен з них писав по кілька сцен, пропонував свої ідеї і сподівається бути почутим своїми земляками.

Читка п'єси, а також її презентація херсонському глядачу, відбудеться на міжнародному фестивалі «Мельпомена Таврії» 23-го травня на «Грін-зоні». Наразі майбутні драматурги та драматургині активно готуються до презентації своєї роботи та сподіваються, що ця п'єса знайде не тільки свого слухача, а й в перспективі свого глядача та буде поставлена на сцені Херсонського театру.

Еліза СОЛОДКА